Главная Коррупция Чому Порошенко не варто піаритись на відкритті IKEA
Коррупция - 21.09.2018

Чому Порошенко не варто піаритись на відкритті IKEA


Бажане та дійсне
/ Прес-служба президента

Журналіст Михайло Ткач іронічно коментує бажання команди президента Порошенко видати бажане за дійсне та представити вихід IKEA на український ринок за перемогу над корупцією. Насправді Порошенко не переміг корупцію, а очолив її.

Адміністрація президента пропонує вважати що відкриття в Києві шведського магазину зі стільцями та поличками свідчить про зменшення корупції.

Генеральний прокурор не може знайти місце для відпочинку в Україні, тому змушений їхати «катуватись» на одні з найдорожчих островів у один з найдорожчих готелів за гроші чи то подаровані сину на весілля чи то від бізнесу. Живе він у будинку чи то тестя пенсіонера чи то «дружини-стартапера».

Вишки спочатку були Бойка, потім Кацуб, потім Кацубу зняли з розшуку. Клюєви, напевне, скоро відкриють Старбакс на сонячних батареях у центрі столиці. Голова парламентського податкого комітету летить у Монако на форум Злочевського і фотографується з ним (бо не впізнала симпатичного чоловічка у вишневому піджаку). Справа януковича — це держзрада, а не хонка, люстри, страуси і вертолітні площадки.

Петро Порошенко піариться на IKEA:

ЖОДНОГО депутата і досі не кинули до в'язниці через незаконне збагачення. Судді, які не пройшли перевірку на доброчесність, призначаються іменем судової реформи і за підписом президента. Нафту і газ, родовища переділили між новими гаманцями і продовжують ділити. Фігуранти чорної каси партії регіонів вже, напевне, десять разів встигли взяти участь у чорних касах інших партугруповань.

Новому складу ЦВК і досі не можуть скласти ціну. Антикорупційний суд відтерміновували до абсурду. Довгий став ще довше. Фунти від влади скуповують змі за кошти незрозумілого походження.

Прем'єр-міністр продовжує підживати у квартирі за мільйон доларів яку придбала теща на пенсії. Карпати вже скоро стануть степом з лісосмугами. Контрабанда ледве впала в око владоможцям на четвертому році, але (Продан не дасть збрехати) це скоро може минутись.
Проте магазин, де білу рамку для фото придбати можна чи шафу — це зменшення корупції.

Там, звідки розганяють ці меседжі, прекрасно розуміють, дивлячись на відсотки недовіри та рейтинги на рівні улюбленої цифри 5 (канал, елемент), що IKEA як показник зменщення корупції — це недолуго. Можливо, саме тому цей меседж довірили пану Уколову.

Пост Михайла Ткача на фейсбуці:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Букмекеры повысили ставки на президентство Гриценко после снятия Садового в его пользу

Букмекерская компания ElectraWorks Limited (Гибралтар), работающая под брендом bwin, в пят…