Главная Ужгород ДТП на улице Грушевского: сбит человек
Ужгород - 25.02.2019

ДТП на улице Грушевского: сбит человек

Соответствующей информацией и фото поделился на своей странице в соцсети "Фейсбук" пользователь Вячеслав Шпонтак.

“Колись “серенча” до п’яного не приходить.
Грушевського, через неосвітленість, та п’яного пішохода-оленя, який перебігаючи проїжджу частину, в неналежному місці, як до пішохідного переходу, на який він так і не потрапив, як кинувся з-за зустрічного автомобіля, водію 5-тірки, яка йшла на зустріч йому, біжучи упав на ліве крило, і вдарився дурною головою в лобове скло, підсумки, освітлення вулиці Грушевського вже 3 дні не працює, цілодобові магазини всупереч законодавству продають алкоголь цілодобово.
П’янички, ОПІСЛЯ Екстреного “ОПОХМЕЛУ” РОЗГУЛЮЮТЬ ПО ДОРОЗІ НЕ ЗВЕРТАЮЧИ УВАГУ, НІ НА ПЕРЕХОДИ, НІ НА РОЗМІТКУ, ОСОБЛИВО НЕ ЗВЕРТАЮТЬ УВАГУ НА АВТОМОБІЛІ, чим скоюють аварійні ситуації, як в даному випадку.
 

Питання до керівництва міста: Чому у темний час, немає освітлення доріг, коли вдень ми бачимо, що ліхтарі горять. 2. Скільки треба збити людей, щоб світло горіло коли потрібно? Розтрата коштів платників податків? 3.Чи є у нас де-факто, муніципальна поліція, яка має відстежувати продаж алкоголю, причому навіть неповнолітнім. 4. Спільнота водіїв Ужгороду, цікавиться : чим закінчиться історія з цим ДТП, викладеним на фото, як явно видно, водій фізично не міг уникнути даного ДТП. Бажано б прочитати результати слідства, та рішення суду.

P. S. УНОЧІ ЯКЩО НЕ ТЕРПИТЬСЯ БУХНУТИ, ТО КУПИ ДОДОМУ І ТАМ ПИЙ. ЯК ПРОБЛЕМИ І Собі ЗРОБИШ, І ВОДІЮ, ЯКИЙ В ДАНІЙ СИТУАЦІЇ СТАВ ЗАРУЧНИКОМ СИТУАЦІЇ”, – йдеться у дописі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Букмекеры повысили ставки на президентство Гриценко после снятия Садового в его пользу

Букмекерская компания ElectraWorks Limited (Гибралтар), работающая под брендом bwin, в пят…